1% dla BTŻ

2

 

 

Każdego roku podatnicy mogą przekazać 1% podatku z wykazanego przez nich dochodu w rocznej deklaracji PIT, dla wybranej organizacji pożytku publicznego. Wpisując w zeznaniu podatkowym w konkretnej rubryce  numer KRS oraz kwotę, jaką przekazujemy, dla organizacji pozarządowej, pomagając jej w realizowaniu statutowych celów.

Liczba osób, które decydują się wesprzeć w ten sposób organizacje społeczne z roku na rok wzrasta. W 2013 roku ponad 12 mln osób 1% swojego dochodu zamiast do fiskusa, przekazało na cele charytatywne, trzy lata później kwota ta wzrosła do 617,5 mln zł!

Dzięki złożeniu odpowiednich dokumentów Bydgoskie Towarzystwo Żużlowe znajduje się na wykazie organizacji upoważnionych do zbiórki 1% w 2022 roku . Środki uzyskane z tego tytułu pomogą nam w organizacji treningów oraz udziału naszych podopiecznych w zawodach m.in. Pucharu Polski Par Klubowych 80-125cc, Indywidualnych Mistrzostwach Polski, jazdach pokazowych, czy rywalizacji o DMP 80-125cc.

Przekazując 1% dla BTŻ POLONIA można pomóc w realizacji marzeń młodych zawodników, którzy pragną odnosić żużlowe sukcesy, reprezentując nasze miasto.

Bydgoskie Towarzystwo Żużlowe POLONIA

KRS 0000177040

Nasi mistrzowie liczą na Państwa pomoc!