Tor po weryfikacji!

Posted on

24 marca odbyła się weryfikacja naszego mini toru, pan Dariusz Cieślak przyznał nam licencję na sezon 2017, co oznacza, że za chwilę zaczniemy treningi!

Obecnie trwają prace porządkowe, w które angażują się rodzice, trener oraz osoby zaprzyjaźnione z naszym Towarzystwem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grono naszych przyjaciół staje się coraz większe. W tym miejscu serdeczne podziękowania dla Pana Bogdana Sawarskiego, Ryszarda Karólewskiego, Dariusza Nowak – Usługi transportowe, Michała Bartoszaka – UTB Serwis oraz Sławomira Wesołowskiego – Fenster Tech.

Każde wsparcie to szansa dla naszych podopiecznych do rozwijania swoich umiejętności. Wszystkie środki, które otrzymujemy są w 100% przeznaczane na cele szkoleniowe. Serdecznie zachęcamy do zajrzenia do zakładki „Wspracie dla BTŻ„.

Dziękujmy również „Kostkowi”, który zaprosił trenera Jacka Woźniaka z całą naszą kadrą na swój benefis! Robert Kościecha startując w bydgoskich barwach zawsze z chęcią dzielił się swoją wiedzą z najmłodszymi adeptami, dlatego też w sobotę 1 kwietnia 2017 o godz. 15:00 udamy się na Motoarenę, aby podziękować mu za lata poświęcone dla żużla.

IMG_20160910_162718

Odliczanie do startu sezonu czas zacząć!