Czekamy na wyjazd na tor

Posted on

Astronomiczna i kalendarzowa wiosna już jest z nami, jednak prognozy pogody wprowadzają nutę niepewności. Każdy z wytęsknieniem czeka, aż aura pozwoli na regularne jazdy na torze żużlowym.

Nasz cykl przygotowań do sezonu wjeżdża w ostatni wiraż: za nami miesiące spędzone na salach sportowych i basenie, obecnie nasze dzieci wraz z trenerem spotykają się dwa razy w tygodniu, aby uczestniczyć w zajęciach plenerowych. W bydgoskim Myślęcinku można ich spotkać biegających lub jeżdżących na rowerach.

29693005_432648077171763_1788652202_o

  • Pracowaliśmy całą zimę nad fizycznym przygotowaniem do nadchodzącego sezonu, teraz czekamy, aż pogoda pozwoli na treningi na torze. Jestem spokojny o to jak wypadną pierwsze jazdy, moi zawodnicy cały czas mieli kontakt z motocyklami jeżdżąc na corssie czy pitbike’ach – ocenia Jacek Woźniak.

Sezon mini żużlowy rozpoczyna się 28 kwietnia w Rybniku, liczmy, że zaraz po świętach wyjedziemy na nasz tor.

W tym miejscu Zarząd wraz z Trenerem chcieliby podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowania ogólnorozwojowe naszych podopiecznych!

Każdy z nas może pomóc, aby nasze talenty sukcesywnie się rozwijały: wystarczy przekazać 1% swojego podatku za rok 2017 dla BTŻ: KRS 0000177040.

Każda przekazana złotówka przeznaczana jest w 100% na cele szkoleniowe!