WRÓCILIŚMY!

Posted on

Po całej zimie trenowania na sali, basenie i na crossie, we wtorek wróciliśmy na tor! Pierwsze jazdy treningowe trwały, aż do zachodu słońca, a to dopiero początek.

Miniony sezon był dla nas bardzo udany, przede wszystkim, dlatego że obroniliśmy tytuł Drużynowego Mistrza Polski w kategorii                       80-125ccm.  Jednak, aby pozostać na szczycie musimy ciężko pracować, dlatego wtorkowy trening nie był ostatnim w tym tygodniu. Na tor wyjeżdżać będziemy w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17, właśnie wtedy będziecie mogli oglądać najlepszą drużynę w Polsce,
na bydgoskim minitorze. Do sezonu przystąpiliśmy w jeszcze mocniejszym składzie. Bardzo miło jest nam przywitać w naszej miniżużlowej rodzinie dwóch nowych kolegów Karola i Bartka, o których mamy nadzieję, jeszcze wiele będziemy mówić.

Trener z nowym zawodnikiem

Nie możemy zapomnieć o naszych najmłodszych jeźdźcach. Na treningu pokazali, że w przyszłości będą mogli godnie zastąpić swoich starszych kolegów i sięgać po najcenniejsze trofea, ku uciesze swojego trenera Jacka Woźniaka.

Cały team

Na treningach sezon się nie kończy. Na szczęście. Pierwsze zawody czekają nas już w kwietniu. Majówkę rozpoczniemy w Rybniku 28 kwietnia I Rundą Indywidualnych Mistrzostw Polski 80-125ccm, a dzień później w tym samym miejscu odbędą się zawody Pucharu Polski Par Klubowych 80-125ccm i zawody w kategorii 50ccm. Jeśli jeszcze nie macie planów na pierwszy weekend maja, to już teraz zapraszamy na nasz stadion 5 i 6 maja na drugą rundę IMP I PPPK na miniżużlu.

START

Mówią, że łatwiej jest tytuł mistrza zdobyć niż go obronić. My będziemy to robić już drugi rok z rzędu i liczymy na wasze wsparcie na stadionie i nie tylko.

Kwiecień to ostatni czas na rozliczenie podatkowe, dlatego raz jeszcze zachęcamy do oddania swojego 1% na nasze Stowarzyszenie (więcej informacji we wcześniejszych wpisach i w zakładce 1%). Jeśli ktoś jeszcze chciałby wesprzeć Mistrzów to zapraszamy do kontaktu poprzez email  speedway@btzpolonia.pl lub biuro@btzpolonia.pl