Podsumowanie sezonu 2017 za nami

Posted on

Wspomnienia, gratulacje, podziękowania, snucie planów na przyszłość. Tak podsumować można zeszłotygodniowy czwartek (09.11.2017) w Bydgoskim Towarzystwie Żużlowym.

W biurowcu Idea – przestrzeń biznesu, odbyło się spotkanie podsumowujące miniony sezon. Na wstępie zaprezentowaliśmy zaproszonym gościom nasze osiągnięcia, wkład pracy, który włożyliśmy, aby je osiągnąć, a także parę materiałów filmowych z zawodów w Bydgoszczy. Po krótkiej prelekcji, nadszedł moment podziękowań. Lista osób, zaangażowanych w pracę na sukces BTŻ jest bardzo długa, najważniejsi oczywiście są nasi zawodnicy, trener, a także rodzice. To na Nich skupiona była uwaga tego wieczoru.

Naszych małych Mistrzów, czekały tego wieczoru dwie niespodzianki. Gratulacje nagrał dla nich dwukrotny (2007, 2008) Indywidualny Mistrz Świata juniorów oraz dwukrotny Indywidualny Mistrz Europy (2014, 2015), Emil Sayfutdinov. Drugą niespodzianką były gratulacje Szymona Woźniaka, który również przygotował krótki materiał filmowy, a do tego wykorzystał swoją obecność w Bydgoszczy i postanowił spotkać się z mini żużlowcami. W swoich słowach, Szymon wskazał na bardzo ważną rolę rodziców, w osiągnięciu sukcesu. Wspominał chwile, kiedy sam jeździł jako mini żużlowiec, a następnie zawodnik „dorosłego” zespołu. Najmłodszym, ale i najstarszym bardzo podobał się fakt, że Szymon przyszedł z trofeami Indywidualnego Mistrza Polski. Zdjęć z Pucharami oraz w czapce Kadyrova było co niemiara. Oba filmy, zaprezentowane na spotkaniu, obejrzeć można na naszym facebook’owym profilu (www.facebook.pl/btzpolonia).

 

 

Szymon i ekipa

 

Z tego miejsca, bardzo chcieli byśmy podziękować wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, a przede wszystkim wsparciem w kolejnym mistrzowskim sezonie. Na wstępie podziękować pragniemy za pamięć o potrzebach naszego Mistrzowskiego Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego, Miastu Bydgoszcz, którego przedstawicielem w czwartek był Zastępca Prezydenta Miasta Pan Mirosław Kozłowicz. Podziękowania kierujemy również do wielu lokalnych firm, które pomagają nam już od wielu lat, Panu Jackowi Fifielskiemu z firmy Corimp, Panu Markowi Gotowskiemu, Panu Bogdanowi Sawarskiemu z firmy Prosiaczek, Panu Grzegorzowi Bracikowskiego z fimry G.B. Auto, Panu Adamowi Senska z drukarni Margrafsen, Panu Jackowi Misiornemu z firmy MJM, Panu Ryszardowi Karólewskiemu z firmy ŻELMET, Panu Michałowi Bartoszakowi z  firmy UTB Serwis, Panu Dariuszowi Nowakowi z firmy Materiały Sypkie, Panu Jakubowi Gabrychowi z firmy Motor Gabi Serwis i Panu Radosławowi Szwochowi z firmy Skrzat.
Nie byłoby tego wszystkiego jednak, gdyby nie zaangażowanie zarządu BTŻ-u, szczególne podziękowania należy kierować do Prezesa naszego Stowarzyszenia Pana Andrzeja Tymy z firmy Atelbud, Wiceprezesa, Pana Piotra Grabana z firmy BIMS Plus, a także drugiego z Wiceprezesów Pana Roberta Smalcerza z firmy Ros Media.

 

Prezydent

 

Jedną z ważniejszych ról w naszym zespole mają także rodzice podopiecznych Jacka Woźniaka, bez których organizacja zawodów byłaby niemożliwa. Współpraca zespołu, rodziców i osób funkcyjnych zaowocowała pięknymi zawodami w naszym mieście.
Za pomoc w całym sezonie dziękujemy także mediom, Panu Krzysztofowi Wypijewskiemu z Expressu Bydgoskiego, Redakcji TVP3 Bydgoszcz, fotografom, Panom Jarosławowi Pabijanowi i Krzysztofowi Urbanowi.

 

Wypijewski

 

Dziękujemy wszystkim kibicom za obecność na zawodach, słowa wsparcia, a także gratulacje za osiągnięte sukcesy. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach uda nam się zrealizować marzenia Trenera Jacka Woźniaka i stanąć na podium w każdej kategorii. Teraz nadszedł czas na ciężką pracę z naszym wieloletnim trenerem ogólnorozwojowym, Wojciechem Smuczyńskim.