Spotkanie z Św. Mikołajem pełne prezentów

Posted on

W pierwszy weekend grudnia nasi zawodnicy wzięli udział w zawodach miniżużlowych w Stanowicach i Kostrzynie nad Odrą. W obu turniejach nie zabrakło nagród dla naszych.

Kacper i Maksiu

W sobotę w Stanowicach turniej Mikołajkowy odbył się już po raz XXII. Z tarczą wrócił z nich Kacper Łobodziński, który nie stracił ani jednego oczka i stanął na najwyższym stopniu podium. Nie był on jednak jedynym zawodnikiem Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego, który tego dnia został nagrodzony. W kategorii 50 ccm, po przegranym biegu dodatkowym o drugie miejsce, brąz zawisł na szyi Maksymiliana Pawełczaka. Piąte miejsce natomiast zajął Maciej Kurzawski.

Podium Maksiu

Drugi dzień rywalizacji to III Piknik miniżużlowy w Kostrzynie nad Odrą. Dla naszych zawodników był on jeszcze lepszy. W kategorii 80-125 ccm, na najwyższym stopniu podium ponownie stanął Kacper. Maks, który dzień wcześniej musiał walczyć o drugie miejsce, tym razem musiał stoczyć bój w barażu o złoto. Ostatecznie nie udało się tego osiągnąć, co nie zmienia faktu, że zajął wysokie drugie miejsce. Maciej natomiast, ponownie uplasował się na piątej lokacie.

Kacper Podium

Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników. Gratulujemy sukcesów i cieszymy się, że czerpią radość z jazdy pomimo ujemnej temperatury na dworze.

Maciej

Zdjęcia pochodzą ze strony Expressu Bydgoskiego.